Zadaj pytanie naszemu specjaliście

Eko-Okna w serwisie Facebook


Aktualności

Eko-Okna pomyślnie przeszły recertyfikację ISO 9001:2015 (12.12.2016)

Eko-Okna pomyślnie przeszły recertyfikację
ISO 9001:2015

Wysokie standardy produkcyjne, najwyższa jakość i bezpieczeństwo użytkowania – to nie slogany reklamowe, lecz fakty, potwierdzone stosownymi dokumentami. 

Z końcem listopada pomyślnie dla firmy Eko-Okna zakończył się audyt recertyfikacyjny, w wyniku którego Spółka z Kornic otrzymała potwierdzenie zgodności z nową normę ISO 9001:2015. - W system zarządzania weszliśmy w 2008 roku. W roku 2016 otrzymaliśmy nowy certyfikat, który de facto obowiązywać będzie przez kolejne trzy lata. Oczywiście pod corocznym nadzorem. Recertyfikacja to bardzo żmudny proces. Przejście ze starej normy na nową nie jest proste - wyjaśnia Joanna Tomaszek, pełnomocnik Systemu Zarządzania Jakością w firmie Eko-Okna S.A. 

Wszystkie produkty, które wyjeżdżają z fabryki w Kornicach posiadają również certyfikat CE (Conformité Européenne). Każdy wyrób producenta oznakowany etykietą CE jest potwierdzeniem, że produkt spełnia wymagania dyrektyw tzw. „Nowego Podejścia” Unii Europejskiej. Jest on także paszportem pozwalającym na sprzedaż naszych produktów za granicą. Obliguje nas do trzymania się określonych norm i wymagań. Dla producenta stolarki okiennej i drzwiowej posiadanie takiego dokumentu jest koniecznością. Klient ma pewność, że produkty wychodzące z fabryki w są bezpieczne i nieszkodliwe.

Certyfikat ISO 9001:2015 został nadany przez niezależną jednostkę certyfikacyjną TÜV Nord Polska na podstawie dokładnej analizy funkcjonowania firmy Eko-Okna. Zakończony sukcesem proces recertyfikacji to efekt zaangażowania firmy w ciągłą poprawę jakości produktów oraz dążenia do spełnienia wymagań klienta.

  

 
powrót