Zadaj pytanie naszemu specjaliście

Eko-Okna w serwisie Facebook


Aktualności

Wybierz 3 produkty, a otrzymasz dodatkowy rabat! (20.02.2017)
 


Dodatkowe 2% rabatu na zamówienie
– sprawdź jak je zdobyć!

 

Okna, rolety, bramy, drzwi, systemy przesuwne –  dysponujemy pełną ofertą stolarki! Wystarczy złożyć zamówienie na wybrane produkty z co najmniej 3 wymienionych kategorii produktowych, aby dostać dodatkowe 2% rabatu. Warunkiem jest to, że zamówienie będzie dotyczyło jednej inwestycji. Rabat naliczany jest kaskadowo. 


Więcej informacji u opiekunów regionu:
 

 

pomorskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie

Joanna Nowak,
tel: + 48 32 459 15 55,
kom: +48 734 174 761
e-mail: joanna.nowak@ekookna.pl

Joanna Staszewska,
tel: + 48 32 459 15 52,
kom: + 668 861 306
e-mail: joanna.staszewska@ekookna.pl

dolnośląskie, lubuskie, zachodnio-pomorskie

Patrycja Kaleta,
tel: +48 32 459 15 48,
kom: +48 515 031 157
e-mail: patrycja.kaleta@ekookna.pl

Monika Dubińska,
tel: +48 32 459 15 57,
kom: +48 515 031 141
e-mail: monika.dubinska@ekookna.pl

Katarzyna Błażków-Górska,
tel: + 48 572 337 304
e-mail: katarzyna.blazkow-gorska@ekookna.pl

śląskie

Anna Jokel
tel: +48 459 15 54,
kom: +48 516 005 391
e-mail: anna.jokel@ekookna.pl

Justyna Kwiatkowska,
tel: +48 32 459 15 34,
kom: +48 517 250 665
e-mail: justyna.kwiatkowska@ekookna.pl

Grzegorz Sumik
tel: +48 32 459 15 34,
kom: +48 668 861 316
e-mail: grzegorz.sumik@ekookna.pl

 

 

mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

Agnieszka Kurcoń,
tel: + 48 32 459 15 36,
kom: + 48 515 031 145
e-mail: agnieszka.kurcon@ekookna.pl

lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie

Emilia Beska,
tel: +48 32 459 15 61, k
om: +48 515 031 174
e-mail: emilia.beska@ekookna.pl

Alicja Jankowska,
tel: + 48 32 459 15 51,
kom: +48 515 031 160
e-mail: alicja.jankowska@ekookna.pl

Justyna Kikina,
kom: +48 501 204 769
e-mail: justyna.kikina@ekookna.pl

opolskie, łódzkie

Joanna Olender
tel: +48 32 459 15 53,
kom: +48 515 031 149
e-mail: joanna.olender@ekookna.pl

Małgorzata Majewska
kom: +48 883 333 662
e-mail: malgorzata.majewska@ekookna.pl

Bożena Bichta
kom: +48 786 864 327
e-mail: bozena.blichta@ekookna.pl

 

 

   

 

powrót