Zadaj pytanie naszemu specjaliście

Eko-Okna w serwisie Facebook


Aktualności

Window4U.eu – Twoje mobilne biuro dealerskie! (28.03.2017)

 

Innowacyjne narzędzie dla naszych partnerów biznesowych.  Dzięki niemu wycenę stolarki wykonasz z każdego miejsca na ziemi!


Z myślą o naszych Klientach wdrożyliśmy nowe narzędzie, jakim jest Window4U.eu. To jedyna taka platforma internetowa, za pośrednictwem której Klient może samodzielnie wykonać wycenę stolarki i przesłać do nas gotowe zamówienie. To swoiste mobilne biuro dealerskie. Do jego obsługi wystarczy tylko dostęp do Internetu!


Obsługa platformy jest niezwykle prosta, a stworzenie oferty odbywa się w sposób intuicyjny. Tego nie zaproponuje Państwu nikt inny! Narzędzie zostało wykonane dla nas i z myślą o naszych Klientach.


Każdy z naszych Klientów może skorzystać z programu poprzez rejestrację na stronie www.window4u.eu. Co więcej, witryna może zostać całkowicie spersonalizowana. Dealer może dopasować witrynę, tak aby w pełni odpowiadała ona potrzebom jego firmy.


W rezultacie przekazujemy Państwu zupełnie za darmo świetne i jedyne takie na rynku narzędzie, które nie tylko przyspieszy i ułatwi Państwu pracę, ale także pozwoli wykonać wycenę z każdego miejsca na świecie. 

W sprawie uzyskania  instruktażu korzystania z platformy Window4U.eu
prosimy o kontakt:
 

Joanna Wilk tel.: 519 633 626,
e-mail: joanna.wilk@ekookna.pl


Teresa Borek tel.: 786 864 326, 
e-mail: teresa.borek@ekookna.pl


   

 

powrót