Zadaj pytanie naszemu specjaliście

Eko-Okna w serwisie Facebook


Aktualności

Ciepły, szczelny, wszechstronny – Ecofutural już w naszej ofercie (19.06.2017)
 


Ciepły, szczelny, wszechstronny
 


Ecofutural to pierwszy z systemów firmy Aliplast, który zasilił naszą ofertę stolarki aluminiowej.


Doskonała izolacja termiczna i ogromne możliwości konstrukcyjne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów poszerzamy ofertę systemów aluminiowych o systemy uznanego, europejskiego dostawcy – firmy Aliplast. Już teraz do Państwa dyspozycji oddajemy Ecofutural – aluminiowy system z przekładką termiczną. Dostępny w wersjach – podstawowej, o podwyższonej izolacyjności termicznej oraz w wersji z ukrytym skrzydłem. 

Ecofutural sprawdzi się zarówno przy budowie okien rozwiernych, rozwierno-uchylnych, przeszkleń stałych, drzwi jak i witryn. Przekładka termiczna, szeroka głębokość zabudowy i duże możliwości szklenia sprawiają, że Ecofutural polecany jest w szczególności do montażu w budynkach, które muszą spełniać wyższe normy dotyczące izolacji cieplnej i dźwiękowej.

Stolarka wykonana w systemie Ecofutural może przybrać dowolny kolor z palety RAL lub wybrany kolor z oferowanej przez nas palety kolorów drewnopodobnych. Klientom, którzy nade wszystko cenią sobie estetykę - polecamy Ecofutural US. Profil skrzydła jest tutaj ukryty za profilem ościeżnicy, a powierzchnie szyb montowanych w polach otwieranych i stałych leżą w jednej płaszczyźnie. Dzięki temu kwatery otwierane i stałe od strony zewnętrznej wyglądają identycznie. 


Specyfikacja systemu Ecofutural:

  • głębokość ościeżnicy – 65 mm,
  • głębokość skrzydła – 74 mm,
  • szklenie pakietami – od 4 do 50 mm (szklenie stałe i drzwi) oraz od 12 do 59 mm (skrzydło okienne),
  • trzykomorowa budowa profili,
  • szerokość przekładki termicznej – 24 mm,
  • dwie wersje o podwyższonej izolacyjności termicznej – Ecofutural (i) oraz Ecofutural (i+),
  • dostępny w wersji z ukrytym skrzydłem (US). 
 
powrót