Zadaj pytanie naszemu specjaliście

Eko-Okna w serwisie Facebook


O firmie

Współpraca

 

 
 

Eko-Okna, to solidny partner handlowy, któremu warto zaufać. Od początku swojego powstania w 1998 roku, firma budowana była na solidnych podstawach oraz trwałych wartościach. Obecnie znakiem jej rozwoju jest rozwinięta sieć sprzedaży, obejmująca partnerów handlowych w całej Polsce, a także odbiorców zagranicznych. Produkty firmy eksportowane są, m.in., do Francji, Belgii, Holandii, Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Włoch, Luksemburga, Czech, Słowacji, Słowenii, Serbii czy Grecji.

Współpraca z naszą firmą oparta jest na budowaniu wzajemnych, pozytywnych relacji biznesowych oraz zapewnieniu stałego wsparcia, zarówno pod względem sprzedaży, szkoleń produktowych, jak i marketingu. Partnerom zapewniamy korzystne warunki współpracy, która budowana jest z zapewnieniem odpowiednich narzędzi sprzedażowych: wzorników produktowych, ekspozytorów, banerów, ekspozycji produktów w salonie, a także dzięki skutecznemu oznakowaniu punktów handlowych.

Odpowiednie przygotowanie merytoryczne, to ważny element wpływający na skuteczną sprzedaż. Zapewniamy stały dostęp do wiedzy związanej z produktami naszej firmy. Dzięki realizowanym szkoleniom, nasi partnerzy mogą zapoznać się ze wszystkimi informacjami dotyczącymi wyrobów, a także nowoczesnych technologii, które umożliwiają ich powstawanie.

By zostać naszym partnerem handlowym, wystarczy skontaktować się z nami, dzwoniąc lub wysyłając e-mail. Nasi pracownicy wyjaśnią każdy z etapów współpracy z firmą Eko-Okna oraz podpowiedzą, co zrobić, by w sposób przemyślany oraz sukcesywny budować własną sprzedaż.