14 czerwca, 2022

Targi Fensterbau Frontale 2022 – spotkajmy się

eko4u

Jesteś przedsiębiorcą, menedżerem lub pracujesz w branży okienno-drzwiowej? Chcesz poznać nowe możliwości, jakie daje rynek e-commerce? Zbliżające się targi FENSTERBAU FRONTALE 2022 w Norymbergii będą dobrą okazją do wymiany doświadczeń.

Mimo, że na horyzoncie sezon urlopowy, warto zaplanować udział w międzynarodowych targach FENSTERBAU FRONTALE, które odbędą się 12-15 lipca w Norymbergii. Jest to wydarzenie, które z każdą edycją przyciąga coraz więcej firm oraz ekspertów z branży stolarki otworowej. W tym roku nie może zabraknąć również teamu eko4u.

eko4u – porozmawiajmy o rozwiązaniach e-commerce w branży

Chcesz pozyskiwać klientów online, ale nie wiesz jak? Szukasz nowych rozwiązań usprawniających Twoją pracę? Spotkaj się z nami na targach w Norymberdze, a pomożemy Ci znaleźć skuteczne rozwiązanie dla Twojego biznesu. Zobacz nasze zaproszenie i przekonaj się, że warto tu być!

eko4u – przedpremierowo poznajmy aplikację

Tradycją już jest, że podczas takich wydarzeń, eko4u pokazuje przedpremierowo swoje rozwiązania. I tym razem, nie będzie inaczej. Odwiedź nasze stoisko i jako jeden z pierwszych przetestuj naszą nowość, która już wkrótce wpłynie na efektywność Twojego zespołu.

Spacer po naszej firmie z Norymbergii? Niemożliwe, a jednak!

Każdy, kto odwiedzi nasze stoisko, będzie miał okazję przenieść się wirtualnie na teren firmy Eko-Okna – a to wszystko dzięki okularom VR. "Spacerując” po naszej firmie zobaczysz, jak rozbudowana i nowoczesna jest nasza firma. Między innym, odwiedzisz hale produkcyjne oraz podejrzysz, jak wygląda praca w biurze.

FENSTERBAU FRONTALE 2022 – dlaczego warto tu być?

Fensterbau Frontale to targi, w których uczestniczą firmy z całego świata. Jest to miejsce, w którym:

Spotkajmy się na FENSTERBAU FRONTALE 2022

12-15 lipca 2022r.

Hala 7, stoisko 7-127 (Eko-Okna S.A.)

Udostępnij

Zobacz również

EKO-OKNA S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4, 47-480
Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Nasza strona używa znaczników internetowych takich jak pliki np. cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach, aplikacjach i w Internecie. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. twój komputer, tablet, smartphone itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz strony w Internecie.