Zadaj pytanie naszemu specjaliście

Eko-Okna w serwisie Facebook


Kontakt

EKO-OKNA S.A.
Kornice
ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie

INFOLINIA
801 23 27 28

 




SEKRETARIAT

 +48 (32) 459 15 00
 +48 (32) 415 45 17
 +48 (32) 419 07 65
 +48 (32) 729 76 10
Fax. +48 (32) 418 30 62
 poczta@ekookna.pl
 zamowienia@ekookna.pl

 

Mapa dojazdu

Kadra zarządzająca

PREZES ZARZĄDU

Mateusz Kłosek 


 

DYREKTOR DS.
ADMINISTRACYJNO-ORGANIZACYJNYCH

Adam Wajda
 +48 (32) 459 15 00
 adam.wajda@ekookna.pl

DYREKTOR DS. HANDLOWYCH

Michał Maciejewski
 +48 501 044 101
 michal.maciejewski@ekookna.pl

DYREKTOR DS. WINDYKACJI

Teresa Czerwińska
 +48 (32) 459 15 00
 poczta@ekookna.pl

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

Damian Bloch
 +48 (32) 459 15 00
 damian.bloch@ekookna.pl

DYREKTOR DS. FINANSOWYCH

Bronisława Harnyś
 bronislawa.harnys@ekookna.pl

DYREKTOR SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ
I ROZWOJU NOWYCH PRODUKTÓW ORAZ MARKETINGU

Łukasz Kucharczyk
 +48 506 505 751
 lukasz.kucharczyk@ekookna.pl

KIEROWNIK DS. SPRZEDAŻY

Renata Kańczok
 renata.kanczok@ekookna.pl

SZEF PRODUKCJI

Sebastian Przewosnik
 sebastian.przewosnik@ekookna.pl

 

 

Dział sprzedaży

 

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY
w TERENIE 

Rafał Leonarski
 +48 515 031 150
 rafal.leonarski@ekookna.pl

 



Opiekunowie regionów:

Woj. opolskie, łódzkie

Joanna Olender
 +48 515 031 149
 joanna.olender@ekookna.pl

Woj. podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, lubelskie

Emilia Beska
 +48 515 031 174 
 emilia.beska@ekookna.pl

Woj. lubuskie, dolnośląskie, zachodniopomorskie

Patrycja Kaleta
 +48 515 031 157
 patrycja.kaleta@ekookna.pl

     

Woj. śląskie

Anna Jokel
 +48 516 005 391
 anna.jokel@ekookna.pl

Woj. podlaskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie

Agnieszka Kurcoń
 +48 515 031 145
 agnieszka.kurcon@ekookna.pl

Woj. wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie

Dorota Zagórska
 +48 516 005 401
 dorota.zagorska@ekookna.pl

Dział marketingu i rozwoju produktów

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

 
Marzena Bauerek
 +48 516 005 469
 marzena.bauerek@ekookna.pl

 
 

Dział logistyki i transportu

Kontakt do działu transportu

 +48 32 45 91 500
 +48 32 45 91 568
 +48 32 45 91 572
 transport@ekookna.pl

Kadry, Płace

Rekrutacja

 +48 786 864 292
 rekrutacja@ekookna.pl

Kadry

 +48 799 036 428

Płace

 +48 515 031 176

KIEROWNIK DZIAŁU PERSONALNEGO

Barbara Frankowicz
 +48 517 250 650
 barbara.frankowicz@ekookna.pl

 
Księgowość

Maria Doszczak
 +48 (32) 414 09 16
 +48 516 005 462
 maria.doszczak@ekookna.pl

Danuta Adamik
 +48 (32) 414 03 64
 +48 883 333 653
 danuta.adamik@ekookna.pl

Urszula Kućma
 +48 (32) 414 09 18
 +48 501 204 808
 urszula.kucma@ekookna.pl

Serwis

 

KIEROWNIK SERWISU

Arkadiusz Rzeszowski
 +48 515 031 164
 arkadiusz.rzeszowski@ekookna.pl

 

SPECJALISTA DS. SERWISU

Monika Jeziorek
 +48 516 005 378
 monika.jeziorek@ekookna.pl
 serwis@ekookna.pl

 


Zgłaszanie reklamacji

  Osoba kontaktowa   Adres email:

  Treść zgłoszenia

     
  Monika Jeziorek
   +48 516 005 378

  Anna Kopel
   +48 799 036 781

  Joanna Pierzga
   +48 786 864 306
serwis@ekookna.pl

Nazwa Klienta:
Nr zamówienia:
Pozycja zamówienia:
Data kalkulacji (wyjazdu):
Opis reklamacji:
Oczekiwania klienta:
Adres klienta końcowego:
Zdjęcia: 

Dział jakości

 

KIEROWNIK DZIAŁU JAKOŚCI

Andrzej Sowa
 +48 786 864 309
 andrzej.sowa@ekookna.pl

PEŁNOMOCNIK SYSTEMU
ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ (ISO)
DEKLARACJE, CERTYFIKATY, ATESTY

Joanna Tomaszek
 +48 734 174 774
 joanna.tomaszek@ekookna.pl

 

 
Faktury, rozrachunki

FAKTURY

Grażyna Kribus
 +48 (32) 459 15 35 
 +48 516 005 408
 grazyna.kribus@ekookna.pl

WINDYKACJA

Emilia Nowak
 +48 (32) 459 15 26 
 +48 516 005 450
 emilia.nowak@ekookna.pl




Dział zakupów

Kierownik działu zakupów
Paweł Bobrek

 pawel.bobrek@ekookna.pl

Specjalista ds. zakupów i kontroli
Paulina Kasińska
 +48 506 505 583
 paulina.kasinska@ekookna.pl
 

Młodszy Manager ds. zakupów
Adrian Mrasek
 +48 502 512 759
 adrian.mrasek@ekookna.pl


Zapytania ofertowe proszę kierować na adres oferty@ekookna.pl