30 września, 2022

Aplikacje 4U – liczy się klient

targi

eko4u
eko4u


Czy wiesz, że obecnie jednym z pierwszych źródeł poszukiwania informacji o produkcie lub o firmie jest internet? Dlatego im szybciej Twoja firma wejdzie w świat online, tym łatwiej będzie zdobyć nowych klientów. Bo tak naprawdę w e-commerce chodzi o to, żeby zadbać o wiarygodność firmy, która ma bezpośrednie przełożenie na skuteczność sprzedaży.

Można to zrobić na wiele sposobów, ale najważniejsze jest to, żeby zaistnieć w sprawdzonych i rzetelnych miejscach w internecie. Jak to zrobić? O tym możesz dowiedzieć się umawiając się z nami na konsultację biznesową lub odwiedzając nasze stoisko podczas Międzynarodowych Targów BATIMAT w Paryżu.

Bez wątpienia e-commerce jest dużym wyzwaniem dla firm z naszej branży. Często, przed wejściem w ten świat, właścicieli powstrzymuje myśl, że tylko duże firmy mają szansę na sukces w internecie. Dlatego podczas Targów w Paryżu spróbujemy przełamać to błędne przekonanie, pokazując różne rozwiązania, które łatwo wdrożysz w swojej firmie.


window4u – moc tkwi w prezentacji produktu

Jednym z ważnych punktów w Paryżu będzie odświeżona wersja naszej aplikacji window4u, w której naprawdę dużo się zmieniło. Dlaczego? Bo zakup okien i drzwi należy do ważnych decyzji. Oznacza to, że klient więcej czasu spędza nie tylko na wyszukiwaniu informacji, ale przede wszystkim na porównywaniu konkurencyjnych ofert.

Zatem, aby zwiększyć szansę zakupu okien nawet o 30%, połączyliśmy świat rzeczywisty z tym wirtualnym wprowadzając technologię AR w window4u. Od teraz każdy Twój klient będzie mógł łatwo sprawdzić, jak skonfigurowane okna będą komponowały się z elewacją jego domu. To ułatwi mu szybsze podjęcie decyzji o zakupie, a Twojej firmie – wzrost sprzedaży w jak najkrótszym czasie.


window4u – aktualne trendy produktowe połączone z funkcjonalnością

Oprócz wizualizacji okien czy drzwi, równie ważna w wyborze oferty jest jej kompleksowość. Właśnie dlatego w window4u pojawiły się drewniane okna i drzwi (które również zobaczysz na naszym stoisku w Paryżu). A jako że obecnie coraz więcej klientów poszukuje stolarki drewnianej, to w window4u zrobiliśmy dużo, żeby ułatwić jej znalezienie.

Szczególnie warto zwrócić uwagę na drewniane systemy przesuwne HST. Dlaczego? Bo drewno jest dużo bardziej statyczne niż pcv, a do tego okna HST w drewnie często wychodzą bardziej korzystnie cenowo niż produkty z innych materiałów.


Mobilna aplikacja eko4u – nowe oblicze współpracy z ekipami montażowymi

Kolejnym rozwiązaniem, które dla Ciebie przygotowaliśmy, jest mobilna aplikacja eko4u do zarządzania montażystami w firmie. Odwiedzając nas podczas Targów, możesz przekonać się, czy ta aplikacja sprawdzi się w Twojej firmie. A jej możliwości są duże i już teraz zdradzimy kilka z nich:

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy na nasze stoisko D088 w pawilonie nr 6 i przetestuj aplikację, stworzoną z myślą o ułatwieniu pracy naszych dystrybutorów.


BATIMAT 2022 – poznaj nas bliżej

Podczas Targów na naszym stoisku nie tylko masz okazję poznać naszą ofertę okien i drzwi, ale możesz sprawdzić jak pracujemy. A to dzięki okularom VR, które pozwalają na wirtualny spacer po firmie Eko-Okna S.A.. Zatem – odwiedź nasze zakłady produkcyjne i biura prosto z Paryża!

Nie możesz uczestniczyć w Targach BATIMAT? Zapisz się na wydarzenie na FB i 3–6 października odwiedzaj nasze stoisko online.

Udostępnij

Zobacz również

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Nasza strona używa znaczników internetowych takich jak pliki np. cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach, aplikacjach i w Internecie. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. twój komputer, tablet, smartphone itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz strony w Internecie. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych