10 listopada, 2022

Digi Glass – Inteligentna szyba o regulowanej przezroczystości

inteligentna szyba

Szyba Digi Glass
Szyba Digi Glass

Inteligentne szkło to nasza nowa propozycja dla domu i biura. Unikalna technologia pozwala na podzielenie szyby nawet na 5 niezależnych paneli.

Zawierająca inteligentne warstwy polimerowe szyba DGF to coś więcej niż zwykłe szkło. Dzięki unikalnej technologii polegającej na regulacji przezroczystości, fragmenty szyby, niezależnie od siebie, mogą stać się mleczne lub całkowicie przezroczyste. Wystarczy jedno dotknięcie pilota lub aplikacji mobilnej, aby uzyskać efekt „żaluzji”.
Moc potrzebna do zasilania 1 m2 szyby to zaledwie 1 W. Inteligentna szyba zasilana jest niskim napięciem 48 V, dzięki czemu jest w 100% bezpieczna do użytkowania w łazienkach i pokojach kąpielowych.

Specyfikacja:

Inteligentna szyba Digi Glass idealnie sprawdzi się w biurowych przestrzeniach typu open space. Umożliwia błyskawiczne zasłonięcie przegrody szklanej lub jej fragmentów.

To nowatorskie rozwiązanie umożliwia nie tylko regulację jasności w pomieszczeniu, ale też użycie szyby jako ekranu projekcyjnego. Inteligentne szkło jest uniwersalne, a jego możliwości w użyciu w przestrzeni mieszkalnej lub biurowej ograniczone są wyłącznie wyobraźnią projektanta.

Udostępnij

Zobacz również

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Nasza strona używa znaczników internetowych takich jak pliki np. cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach, aplikacjach i w Internecie. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. twój komputer, tablet, smartphone itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz strony w Internecie. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych