19 lipca, 2022

Dwa nowe systemy w eko4u. Konfiguruj już teraz

eko4u


Rozpoczęliśmy współpracę z nowym producentem stolarki aluminiowej – firmą Reynaers. Już teraz naszą ofertę poszerzyliśmy o dwa systemy – Masterline 8 i Masterline 8 Pivot. Pierwszy z nich to ciepły system okienny. Za pośrednictwem drugiego można natomiast stworzyć wyjątkowe drzwi obrotowe. Takiego rozwiązania jeszcze u nas nie było – poznaj je!

Stolarka aluminiowa z roku na rok zyskuje na popularności. Dzisiejsze, nowoczesne systemy niczym nie odbiegają od stolarki PVC, która przez lata uważana była za cieplejszą. Oferta firmy Eko-Okna S.A. jest na tyle szeroka, że znajdziemy w niej zarówno systemy ciepłe, idealne do budownictwa mieszkaniowego, jak i systemy zimne, które sprawdzą się przy budowie witryn czy ścianek działowych.

Teraz do grona systemodawców, z którymi współpracuje firma Eko-Okna S.A. dołącza kolejny. Jest nim Reynaers, renomowany, belgijski producent, który w produkcji systemów aluminiowych posiada prawie 60-letnie doświadczenie.Masterline 8 – ciepłe okna do domów energooszczędnych

Masterline 8 oferuje trzy poziomy izolacyjności, co sprawia, że stolarka wykonana przy jego użyciu sprawdzi się w budownictwie energooszczędnym, a nawet pasywnym.

Wpływ na szczelność systemu mają:
  • głębokość zabudowy ramy 77 mm;
  • możliwość szklenia pakietami do 62 mm;
  • uszczelnienie wykonane z wysokiej klasy materiałów.

Masterline to system okienno-drzwiowy. Sprawdzi się zatem przy produkcji okien, drzwi oraz drzwi balkonowych, jedno lub dwuskrzydłowych.

System ten charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością. Skrzydła mogą mieć do 2800 mm wysokości, 1200 mm szerokości i ważyć nawet 200 kg.

Masterline 8 Pivot – pierwsze drzwi obrotowe w naszej ofercie

System umożliwiający tworzenie wyjątkowych konstrukcji drzwi obrotowych. Jest to bardzo ciekawa alternatywa dla tradycyjnych drzwi balkonowych czy tarasowych.

Drzwi mogą otwierać się na zewnątrz lub do wewnątrz. Głębokość zabudowy ramy to 77 mm, a maksymalna grubość szklenia wynosi 62 mm. Oznacza to, że konstrukcyjnie Pivot jest kompatybilny z Masterline 8. Posiada także zbliżone parametry termoizolacyjne.

Drzwi tego typu, podobnie jak inne drzwi z naszej oferty, bez problemu można uzupełnić w automatykę służącą do otwierania i zamykania drzwi za pomocą kodu czy skanu palca.

Reynaers – już w eko4u!

Oba systemy producenta Reynaers są już dostępne w platformie eko4u – sprawdź i wyceń.

Masz pytania dotyczące konfiguracji systemów Reynaers w eko4u? 
Michał Bandyszewski

Michał Bandyszewski

+48 798 949 010

info@eko4u.com

Zapraszam do mojej sieci linkedIn

Udostępnij

Zobacz również

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Nasza strona używa znaczników internetowych takich jak pliki np. cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach, aplikacjach i w Internecie. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. twój komputer, tablet, smartphone itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz strony w Internecie. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych