12 października, 2022

Eko-Okna S.A. „Gwiazdą Buildera”

Build the Future

 Eko-Okna S.A.  „Gwiazdą Rankingu Buildera”
Eko-Okna S.A. „Gwiazdą Rankingu Buildera”


Eko-Okna S.A. zostały „Gwiazdą Rankingu Buildera” w kategorii „Największy wzrost przychodów w Polsce” wśród firm produkujących materiały budowlane i wykończeniowe.

Gwiazda Rankingu Buildera została przyznana naszej firmie za największy wzrost przychodów spośród wszystkich firm, które były notowane w 3 edycjach rankingu 100 największych producentów materiałów budowlanych, na podstawie danych finansowych za lata 2018–2020. Wzrost wyniósł ok. 764 mln zł.

Ranking jest elementem projektu Build the Future, zainicjowanym przez miesięcznik Builder, PwC Polska i Bisnode Polska (obecnie Dun&Bradstreet) w 2019 r. Celem jest zwiększenie transparentności branży budowlanej w Polsce i wzmocnienie zaufania do firm budowlanych. To zestawienie 300 największych firm budowlanych w Polsce z podziałem na deweloperów, generalnych wykonawców i producentów.

– Dzięki nowoczesnemu parkowi technologicznemu i sprawnej logistyce jesteśmy w stanie do minimum zredukować czas realizacji zamówień. Stale rozbudowujemy sieć partnerów handlowych, aby dotrzeć do jak największego grona klientów i spełnić ich oczekiwania. Jesteśmy dumni z tego, że nasza firma została wyróżniona, a nasze wysiłki zauważone – mówi Michał Maciejewski, dyrektor zarządzający pionu handlowo-zakupowego.

Gala wręczenia nagród odbyła się 27 września w siedzibie PwC Polska w Warszawie.

Udostępnij

Zobacz również

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Nasza strona używa znaczników internetowych takich jak pliki np. cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach, aplikacjach i w Internecie. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. twój komputer, tablet, smartphone itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz strony w Internecie. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych