06 lipca, 2022

eko4u - aplikacja mobilna dla Twojego biznesu

eko4u

Smartfony początkowo uznawane były za gadżety, jednak z czasem, dzięki upowszechnieniu się aplikacji, stały się również narzędziem pracy. Coraz więcej branż decyduje się na stworzenie rozwiązań mobilnych, dlatego stworzyliśmy narzędzie, które znajdzie zastosowanie w branży stolarki otworowej.

Prowadzenie firmy jest bardzo wymagające, więc każde narzędzie, które może je ułatwić, jest na wagę złota. Obecnie współpracujemy z 14 000 partnerami biznesowymi i dzięki wielu przeprowadzonym z nimi rozmowom dobrze wiemy, czego potrzebują. Chcąc pomagać im się rozwijać razem z nami, ciągle tworzymy nowe rozwiązania e-commerce.

Nowość - aplikacja mobilna eko4u

Jeszcze dekadę temu telefony służyły nam głównie do utrzymywania kontaktów z klientem na zasadzie: wykonać połączenie głosowe lub wysłać smsa. Obecnie, dzięki zasobnej pamięci i stałemu dostępowi do Internetu, wiele spraw możemy załatwić dzięki smartfonowi. Postanowiliśmy to wykorzystać i jeszcze lepiej zrobić użytek z możliwości, jakie daje nam technologia. Dlatego stworzyliśmy aplikację eko4u, którą będziemy stale rozwijać o nowe funkcjonalności, będące odpowiedzią na pojawiające się potrzeby naszych klientów. W tym momencie, dzięki niej kierownicy zespołów montażowych mogą w pełni zdalnie zarządzać ich pracą.

Zarządzaj ekipą monterów z poziomu aplikacji

Zarządzanie zespołem nie należy do najłatwiejszych zadań. Wiąże się z nim wiele spraw takich, jak np. potrzeba kontaktu z każdym monterem z osobna, czy sprawdzanie jakości ich pracy. A gdybyśmy powiedzieli Ci, że od teraz wystarczy jedynie aplikacja na telefonie?

Dokładnie takie funkcjonalności posiada aplikacja mobilna eko4u. Dzięki niej możesz:

Jakie zalety naszej aplikacji docenią dystrybutorzy?

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, dodawanie kolejnych zadań, dzielenie ich na zlecenia, czy przypisywanie ich do poszczególnych lokalizacji oraz grup pracowników jest bardzo proste! Ponadto, aplikacja umożliwia zdalny monitoring ekip montażowych. Dzięki temu właściciel lub kierownik zawsze wie, gdzie dany zespół znajduje się w tym momencie i z jakiego powodu pojawiają się opóźnienia. Może również na bieżąco reagować na pojawiające się problemy.

Przydatną funkcją jest także dodawanie zdjęć i dokumentów z realizacji. Dlatego, że cała historia zlecenia będzie znajdować się w jednym miejscu i zawsze pod ręką. Kierownik ma wgląd do wykonywanych etapów zlecenia, a co najważniejsze - nie musi jechać w tym celu na miejsce wykonywanych prac.

Jakie zalety naszej aplikacji mobilnej docenią pracownicy?

Nasze rozwiązanie jest także przydatne dla pracowników. Dzięki aplikacji mają łatwy dostęp do m.in: Wszystkie potrzebne informacje znajdą w aplikacji, dlatego będą mieli gwarancję, że o niczym nie zapomną. Eliminujemy przez to bałagan informacyjny, który zazwyczaj powstaje przy ustaleniach przekazywanych ustnie.

Dodatkową funkcjonalnością są powiadomienia push, dzięki którym wszyscy przypisani do zlecenia otrzymają natychmiastowo powiadomienie na temat wprowadzonej aktualizacji.

Mobilne narzędzie, które ułatwia pracę

Chyba większość fachowców zgodzi się, że na placu budowy najlepiej sprawdza się smartfon lub tablet. Dlatego zadbaliśmy o to, aby nasza mobilna aplikacja zapamiętała wszystkie Twoje zlecenia: zapiszesz tu dane klientów, typy zamontowanej stolarki, oraz daty wykonanych, poszczególnych zadań.

Co więcej, zadbaliśmy o to, aby aplikacja miała tylko potrzebne funkcje, zweryfikowane przez naszych specjalistów oraz partnerów. Dzięki zastosowaniu prostego i intuicyjnego interfejsu, nasze narzędzie jest proste w obsłudze oraz sprawnie i szybko działa.

Chcesz przetestować eko4u app przedpremierowo?

Wystarczy, że odwiedzisz nasze stoisko podczas Targów Fensterbau Frontale w Norymberdze, które odbędą się w dniach 12-15 lipca 2022 r. Będziemy na stoisku 7-127 na hali 7. Będziesz mógł wtedy na żywo zobaczyć, jakie możliwości daje nasza aplikacja.

Ponadto, za pomocą okularów VR przeniesiesz się wirtualnie na teren firmy Eko-Okna - odwiedzisz hale produkcyjne oraz zobaczysz, jak pracujemy. Więcej na temat samych targów możesz przeczytać pod tym linkiem

Udostępnij

Zobacz również

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Nasza strona używa znaczników internetowych takich jak pliki np. cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach, aplikacjach i w Internecie. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. twój komputer, tablet, smartphone itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz strony w Internecie. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych