08 lipca, 2022

Gorąca wizyta w Kairze

targi

Nasza firma podbija kolejne rynki, tym razem od 25–27.06.2022 r. wzięliśmy udział w targach w stolicy Egiptu.Stawiamy sobie ambitne cele i bierzemy udział w licznych imprezach targowych aby promować markę i zawierać nowe, liczne kontakty z partnerami handlowymi. Tym razem kierunkiem była Afryka. Nasza firma nie tylko jest obecna na rynku europejskim; aktualnie wchodzimy na rynek światowy i dążymy do tego aby stać się znaną, globalną marką.

– Jesteśmy otwarci na nowe rynki i dlatego też pojawiliśmy się w Egipcie. Analizy, które przeprowadziliśmy z pewnością się sprawdziły. Afryka ma ogromny potencjał, dlatego chcemy wspomagać budowę nowych miejsc zamieszkania, aby zapewnić godne warunki życia – mówi Michał Maciejewski, dyrektor handlowy Eko-Okien.

Dzięki wizycie w Kairze zawarliśmy pierwsze kontrakty. Okna należące do naszej firmy będą odgrywały fundamentalną rolę w trakcie ogromnych inwestycji w Nowym Kairze. Jest to świetna wiadomość, ponieważ prowadzimy działalność sprzedażową na całym świecie, ale też przyczyniamy się do rozwoju miast. Działania Eko-Okien mają ogromny wpływ na polepszenie warunków życia mieszkańców. W Nowym Kairze zamieszka 6,8 miliona ludzi, a na budowę nowej stolicy przeznaczono 58 miliardów dolarów oraz zainstalowano już 90 km2 farmy fotowoltaicznej. Produkty należące do naszej firmy są obecne przy budowie miasta. Jesteśmy z tego powodu niezwykle dumni!

– Egipt najczęściej kojarzy się z wakacjami, ale nie nam! Udowodniliśmy to wystawiając się na targach The Big 5 Construct w Egipcie. Były to dla nas pracowite dni podczas których poznaliśmy kulturę, rynek arabski oraz możliwości rozwoju jakie daje Kair. Jesteśmy otwarci na dalsze współpracę z krajami arabskimi i niewątpliwe jest to nowy początek inwestycyjny w tej części świata – dodaje Michał Maciejewski, dyrektor handlowy Eko-Okna S.A.

W Egipcie nasza delegacja była po raz pierwszy i jesteśmy niezwykle zadowoleni z tej wizyty. Nasza firma stale pozostaje otwarta na nowe rynki i z pewnością to następny rozwojowy krok.

Udostępnij

Zobacz również

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Nasza strona używa znaczników internetowych takich jak pliki np. cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach, aplikacjach i w Internecie. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. twój komputer, tablet, smartphone itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz strony w Internecie. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych