28 października, 2021

Jak podłączyć i ustawić bramę rolowaną w 5 minut?

benefit4uStrefa wiedzy benefit4u to przede wszystkim źródło rzetelnej wiedzy, którą można zastosować w praktyce. Taką praktyczną wiedzę znajdziesz w regularnie publikowanych materiałach.


Tym razem, w ramach cyklu o osłonach zewnętrznych, przygotowaliśmy film instruktażowy, w którym wyjaśniamy, jak poprawnie podłączyć i ustawić bramę rolowaną.


Krok po kroku konkretnie pokazujemy niezbędne czynności, które zapewnią prawidłowe działanie bramy. W kilkuminutowym nagraniu dowiesz się m.in., jak podłączyć hamulec oraz przewody zasilające silnik bramowy i centralę. 


Zobacz całe nagranie TUTAJ.

Udostępnij

Zobacz również

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Nasza strona używa znaczników internetowych takich jak pliki np. cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach, aplikacjach i w Internecie. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. twój komputer, tablet, smartphone itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz strony w Internecie. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych