26 września, 2022

Międzynarodowe Targi Budowlane BATIMAT 2022. 3–6 października spotkajmy się w Paryżu

targi

BATIMAT 2022
BATIMAT 2022


Już wkrótce będziemy mieli okazję porozmawiać, w jaki sposób wykorzystać rosnące znaczenie biznesu online w branży okienno-drzwiowej. A to dzięki Międzynarodowym Targom Budowlanym BATIMAT, w których bierzemy udział.Podczas Targów w Paryżu pokażemy nasze rozwiązania e-commerce, które sprawdzają się już w różnych firmach na rynku francuskim. Jak co roku, jako jeden z pierwszych, masz okazję przetestować nasze nowości. Tym razem będzie to:

Do tego, jak zawsze podczas każdego tak ważnego wydarzenia, nie może zabraknąć tego z czego słyniemy czyli okien, drzwi (i nie tylko) od Eko-Okien S.A.. W tym roku na naszym stoisku znajdziesz ofertę produktów, które wpisują się w najnowocześniejsze trendy w budownictwie, a przy tym zachowują najlepsze parametry izolacji termicznej. Są to m.in.:

A dla tych, którzy chcą odwiedzić naszą firmę Eko-Okna S.A. i poznać nas bliżej, właśnie na Targach BATIMAT będzie taka okazja. Jak to możliwe? Dzięki wirtualnemu spacerowi po naszej firmie, podczas którego odwiedzisz nasze hale produkcyjne czy biura.

Niewątpliwie na naszym stoisku będzie się działo. Dlatego gorąco zachęcamy Cię do odwiedzenia naszego stoiska nr D008 w pawilonie nr 6. Może znajdziesz u nas rozwiązania, które z sukcesem wykorzystasz w swojej firmie?

Chcesz już teraz poczuć się w centrum wydarzeń i obserwować nasze relacje z Targów na żywo? Dołącz do wydarzenia online na FB już dziś.

Udostępnij

Zobacz również

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Nasza strona używa znaczników internetowych takich jak pliki np. cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach, aplikacjach i w Internecie. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. twój komputer, tablet, smartphone itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz strony w Internecie. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych