11 października, 2022

Nasza firma w Paryżu? Mais oui!

Batimat

Targi Batimat
Targi Batimat


W dniach od 3 do 6 października 2022 w stolicy Francji odbyły się jedne z najważniejszych w Europie targów w branży budownictwa – Batimat 2022. Wśród wielu wiodących firm w tej branży, nie mogło zabraknąć i nas.

Podczas wystawy przedstawiliśmy naszą najnowszą ofertę, na którą składały się produkty drewniane: Naturo i Esperia Life. Nie zabrakło też prezentacji aluminiowego systemu drzwi przesuwnych Cor Vision. Produkty te nie tylko wpisują się w najnowsze trendy w designie i tematykę ekologiczną, ale także posiadają wysokie parametry izolacji, tak ważne dla naszych klientów. Powstałe specjalnie na tę okazję stoisko wzbudzało zachwyt i podziw paryżan i nie tylko. 

Niezawodna i zawsze uśmiechnięta drużyna naszej firmy prezentowała premierowe produkty i innowacyjne technologie m.in. nową odsłonę window4.eu oraz aplikację mobilną eko4u. Ostatnia z nich miała swoją przedpremierę właśnie w Paryżu. Uczestnicy targów podczas jej testów dowiedzieli się, że w łatwy sposób mogą usprawnić zarządzanie ekipami montażowymi, monitorować postępy, a także w czasie rzeczywistym reagować na problemy. 

Dużym zainteresowaniem cieszyły się także rozwiązania w zakresie AR, które oferujemy. Mnóstwo osób, dzięki obrazowi rozszerzonej rzeczywistości mogło zwizualizować swoje własne okna. Dystrybutorzy zaś zyskali narzędzie, dzięki któremu mogą zaprezentować swoim klientom, jak zamówione przez nich okna będą wyglądały po montażu. Po targach wracamy z głową pełną pomysłów, bogatsi w nowe doświadczenia i gotowi do dalszego działania.

Teraz czas na podbój następnego kontynentu! Już w kolejnych dniach nasza firma będzie się promować na Środkowym Zachodzie Stanów Zjednoczonych. 13–14 października to prestiżowe targi CHICAGO BUILD 2022.

Zapraszamy do śledzenia relacji na naszym fanpage’u!

Udostępnij

Zobacz również

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Nasza strona używa znaczników internetowych takich jak pliki np. cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach, aplikacjach i w Internecie. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. twój komputer, tablet, smartphone itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz strony w Internecie. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych