23 marca, 2022

Nowe eko4u w Twoim biznesie online

eko4u


Nasza platforma online dla dystrybutora okien (i nie tylko) przeszła gruntowne zmiany. Nowa wersja eko4u posiada wiele nowych rozwiązań, które przydają się w codziennej pracy.


W eko4u znajdziesz odświeżony, bardziej intuicyjny interfejs, ale co najważniejsze – dodatkowe funkcje, których wcześniej nie było. A są to m.in.:

  • ustawienie narzutu na każdą pozycję;

  • samodzielne zarządzanie walutą oraz bazą klientów;

  • personalizacja oferty pdf (własny logotyp, dane Twojej firmy oraz własna treść przed samą ofertą).


Nasi dystrybutorzy częściej korzystają z nowego eko4u

Wprowadzone zmiany okazały się dla dystrybutorów użyteczne i pomocne w zarządzaniu ofertami oraz bazą klientów. Dowodem na to może być rynek polski, w którym nowe eko4u działa już od końca grudnia 2021r. Porównując dwa pierwsze miesiące roku 2022 (czyli po wprowadzeniu nowego eko4u) i 2021, ilość sesji w tej platformie wzrosła o blisko 110%. Oznacza to, że nowe eko4u jeszcze bardziej jest wykorzystywane przez naszych dystrybutorów, gdyż posiada funkcje ważne w codziennej pracy.

Wzrost sesji na przykładzie rynku polskiego.
Sesje_eko4u_rynek_polski_wykres
Źródło: dane wewnętrzne.

eko4u – jesteśmy dla Ciebie

Nie korzystasz jeszcze z platformy online dla dystrybutora okien, drzwi, ogrodzeń – eko4u? Skontaktuj się z nami – przejdziemy z Tobą przez proces tworzenia konta, a także odpowiemy na Twoje pytania.

email: info@eko4u.com
tel.: 0048 798 949 010

Udostępnij

Zobacz również

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Nasza strona używa znaczników internetowych takich jak pliki np. cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach, aplikacjach i w Internecie. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. twój komputer, tablet, smartphone itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz strony w Internecie. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych