17 stycznia, 2022

Pergola, czyli dodatkowa przestrzeń do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Pergole

Nowość!
Nowość!

Już 1 lutego 2022 r. na targach BUDMA 2022 w Poznaniu odbędzie się premiera naszego najnowszego produktu - pergoli. To kolejny element potrzebny do ukończenia inwestycji, który znajdzie się w ofercie Eko-Okna S.A. W jednym transporcie klient może otrzymać pergolę, okna, drzwi, systemy przesuwne, osłony okienne, ogrodzenia, bramy i moskitiery.


Przydomowy taras to miejsce, gdzie wiosną i latem tętni życie towarzyskie i rodzinne. Produkowane przez nas pergole to kilkanaście m2 dodatkowej powierzchni do spędzania wolnego czasu na zewnątrz, niezależnie od warunków pogodowych. Wypoczynku nie zakłócają więc nadmierne słońce, deszcz, czy wiatr.

Innowacyjne wzornictwo sprawia, że nasza pergola pasuje do wielu typów budynków i ogrodów, stanowiąc luksusowy element dekoracyjny przestrzeni wokół domu. Ruchome lamele, boczne przeszklenia i panele przeciwsłoneczne dają nieograniczone możliwości aranżacji. Zadowoli to nawet najbardziej wyrafinowane gusta.

Pergole Eko-Okien powstają w nowoczesnym zakładzie z najwyższej jakości elementów. Konstrukcja składa się ze stabilnej aluminiowej ramy i otwieranego dachu, dzięki któremu można regulować ilość światła na tarasie. Trwała konstrukcja i sprawdzone podzespoły pozwolą cieszyć się przydomowym tarasem przez wiele lat.

Pergole z naszej oferty:
Pergole
To kolejny krok do stworzenia kompletnej oferty stolarki firmy Eko-Okna. Jednym transportem możemy dostarczyć naszym klientom wszystko, czego potrzeba do ukończenia inwestycji. Pozwala to na oszczędność pieniędzy i czasu.

Do zobaczenia na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2022. Nasze stoisko nr 94 znajdziecie w sektorze D pawilonu 5.

Udostępnij

Zobacz również

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Nasza strona używa znaczników internetowych takich jak pliki np. cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach, aplikacjach i w Internecie. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. twój komputer, tablet, smartphone itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz strony w Internecie. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych