17 listopada, 2022

PIVOT. Drzwi do zadań specjalnych!

drzwi stalowe

Norm Pivot
Norm Pivot

To nie tylko drzwi, to niesztampowy sposób zamykania pomieszczeń. W ofercie dostępne są aluminiowe drzwi zewnętrzne MasterLine 8 Pivot i stalowe drzwi wewnętrzne Norm Pivot.

– Innowacją, a zarazem główną zaletą drzwi wahadłowych Norm Pivot jest to, że otwierają się w obie strony. To nie tylko duża oszczędność miejsca w porównaniu do tradycyjnych drzwi, ale przede wszystkim duże udogodnienie ułatwiające komunikację, również osobom niepełnosprawnym – mówi Michał Maciejewski, dyrektor handlowy i pionu zakupów w Eko-Oknach.

MasterLine 8 Pivot i Norm Pivot to połączenie delikatności szkła z surowością metalu, które nadają nowoczesnego i loftowego designu. Tego typu połączenie sprawia, że zarówno drzwi zewnętrzne wykonane z aluminium, jaki i stalowe drzwi wewnętrzne idealnie dopasowują się do każdego domu i wnętrza wizualnie z nim harmonizując. Co więcej, wykorzystanie szkła w obu modelach jest dobrym sposobem na doświetlenie pomieszczeń.

Oba warianty drzwi Pivot posiadają zawiasy z funkcją samozamykacza, dzięki któremu skrzydło zamyka się automatycznie i w sposób kontrolowany. Kolejną zaletą jest możliwość ich blokady w pozycji otwartej w dowolnym położeniu.


Specyfikacja techniczna:

ALUMINIOWE – MasterLine 8 PivotSTALOWE – Norm Pivot


Udostępnij

Zobacz również

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Nasza strona używa znaczników internetowych takich jak pliki np. cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach, aplikacjach i w Internecie. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. twój komputer, tablet, smartphone itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz strony w Internecie. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych