12 października, 2022

Prezentujemy MasterPatio – podziwiaj widoki a nie konstrukcję

drzwi przesuwne

MasterPatio
MasterPatio


Nowy system drzwi podnoszono-przesuwnych MasterPatio to marzenie wszystkich kreatywnych architektów i projektantów. Pozwala na uzyskanie szklenia na poziomie do 90%, a minimalistyczne profile są tu prawie niewidoczne. Możemy się cieszyć doskonałą przejrzystością bez jakichkolwiek strat w izolacji termicznej i akustycznej.

– System drzwi MasterPatio pozwala w znaczny sposób doświetlić wnętrza. Chociaż użyte tu profile są zaskakująco wąskie, nie odbija się to negatywnie na parametrach technicznych. Stanowi to rzadką możliwość osiągnięcia zazwyczaj przeciwstawnych celów – podkreśla Michał Maciejewski, dyrektor handlowy i pionu zakupów Eko-Okna S.A.

System drzwi podnoszono-przesuwnych MasterPatio przeznaczony jest w pierwszej kolejności do wykorzystania w miejscach, gdzie pojawiają się bardzo duże przeszklenia oferujące ogromne ilości światła. Przeszklenie może obejmować nawet całą ścianę, gdyż maksymalna wysokość rozwiązania to aż 3,5 m, a ciężar pojedynczego skrzydła może dochodzić do 500 kg.

Dane techniczne:

System drzwi podnoszono-przesuwnych idealnie sprawdzi się w Twoim projekcie? Przejdź na eko4u.

Udostępnij

Zobacz również

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Nasza strona używa znaczników internetowych takich jak pliki np. cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach, aplikacjach i w Internecie. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. twój komputer, tablet, smartphone itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz strony w Internecie. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych