04 lipca, 2022

Program Salony Partnerskie firmy Eko-Okna S.A. nabiera rozpędu!

salony partnerskie

Program Salony Partnerskie, który wdrożyła firma Eko-Okna S.A. cieszy się bardzo dużą popularnością. Uczestnicy mogą liczyć na wiele dodatkowych korzyści, w tym rabaty i darmowy projekt wnętrza.

salony partnerskie
salony partnerskie


W styczniu oficjalnie poinformowaliśmy klientów o nowych możliwościach pogłębionej współpracy, która daje więcej benefitów. Rozdzwoniły się telefony, machina ruszyła. Nasi projektanci rozpoczęli prace nad pierwszymi projektami salonów, które już można zobaczyć w naszych social media - mówi Michał Maciejewski, dyrektor handlowy Eko-Okna S.A.

Remont nie jest warunkiem uczestnictwa w programie, ale projekt jest darmowy i dlatego większość kontrahentów decyduje się na współpracę w tym zakresie. Jest to szczególnie atrakcyjne dla tych, którzy w najbliższej przyszłości i tak planują zmianę aranżacji swojego salonu sprzedaży.

Korzyści z dołączenia do programu jest wiele, najważniejsze z nich to: salony partnerskie

Oprócz programów premiowych i lojalnościowych dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, wspieramy sprzedaż, co przekłada się na większe zyski naszych partnerów - mówi Michał Maciejewski, dyrektor handlowy Eko-Okna S.A.

Program trwa i rozwija się prężnie, w niektórych salonach partnerskich prace remontowe są już na ukończeniu. Projekty za każdym razem tworzone są indywidualnie, a aranżacje dostosowane do potrzeb klientów. To oni decydują o tym, jakie produkty znajdują się na ekspozycji.

Na bieżąco powstają kolejne projekty salonów, nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Kilka z nich zostanie niedługo otwartych we Francji. Zainteresowanie jest coraz większe - mówi Edyta Łukasik-Ćmil, projektant Eko-Okna S.A.

Statut salonu partnerskiego pozwala wyróżnić się na tle innych punktów sprzedaży i zwiększyć możliwości biznesowe. Firma Eko-Okna S.A. ceni sobie każdego klienta, dlatego też stale się rozwija, inwestując w nowoczesne technologie i salony partnerskie.

Aby dołączyć do programu "Salon Partnerski” wystarczy posiadać lokal o powierzchni minimum 40 m2, prowadzić aktywną sprzedaż i podpisać umowę o współpracy.

Udostępnij

Zobacz również

EKO-OKNA S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4, 47-480
Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Nasza strona używa znaczników internetowych takich jak pliki np. cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach, aplikacjach i w Internecie. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. twój komputer, tablet, smartphone itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz strony w Internecie.