14 stycznia, 2022

Stal – trwałość i elegancja w jednym

eko4u

STAL
STAL

Stal jest jednym z trwalszych materiałów, który oprócz stabilności gwarantuje elegancję i ergonomię na długie lata. Sztampowo kojarzony z nieco twardym i nieforemnym tworzywem, potrafi zaskoczyć elegancją i wpasowaniem się w całość projektu. Doskonale sprawdzi się we wnętrzach projektowanych w industrialnym stylu, które cieszą się coraz to większym uznaniem wśród projektantów.

Okna stalowe firmy Eko-Okna – najkrótszy termin realizacji na rynku

Firma Eko-Okna produkuje okna i drzwi stalowe do zabudowy wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Nasze modele Presto oraz Unico to wyjątkowa wytrzymałość połączona z uniwersalnością zastosowania. Ogromnym atutem jest szybki termin realizacji zamówienia. Zamówienia standardowe realizujemy już w 3 tygodnie od daty złożenia zamówienia. Jednym z naszych topowych stalowych produktów jest system Presto XS dedykowany głównie do zabudowy wewnętrznej. Sprawdź szczegóły na jego temat na naszejstronie internetowejlub w platformie eko4u.

Nie tylko okna – ale również komplet drzwi stalowych i bramy

Firma Eko-Okna zajmuje się nie tylko produkcją okien, ale również drzwi zewnętrznych i wewnętrznych ze stali. Drzwi stalowe są połączeniem nowoczesności, solidności i elegancji. Wysokie parametry izolacyjne, nie wpuszczą do środka mroźnego, zimowego powietrza. W połączeniu z bramą segmentową, tworzą harmonijny komplet z całością projektu domu. Dodatkowo drzwi dwuskrzydłowe z tym wypełnieniem mogą posłużyć jako brama garażowa. Taki komplet produktów stalowych, będzie cieszył elegancją i wytrzymałością na długie lata.

Udostępnij

Zobacz również

EKO-OKNA S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4, 47-480
Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Nasza strona używa znaczników internetowych takich jak pliki np. cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach, aplikacjach i w Internecie. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. twój komputer, tablet, smartphone itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz strony w Internecie.