26 października, 2022

Otrzymaliśmy tytuł Lidera Rynku Stolarki 2022

nagrody

Trafiło do nas prestiżowe wyróżnienie „Lider Rynku Stolarki 2022” w segmencie okien tworzywowych w Polsce. Nagrody były wręczane 18 października podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki 2022 w Ożarowie Mazowieckim. Naszą firmę reprezentowała Marzena Bauerek, kierownik działu marketingu.


Tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Forum Stolarki odbyła się pod hasłem „Nowe rynki – nowe szanse”. Głównym tematem spotkania był eksport polskiej stolarki, który w najbliższym czasie może okazać się kluczowy dla wyników sprzedaży. Już od kilkunastu lat Centrum Analiz Branżowych monitoruje zmiany na rynku stolarki budowlanej i regularnie publikuje ranking przedsiębiorstw tej branży. Jesienią każdego roku, we współpracy z redakcją Forum Branżowego, zorganizuje Ogólnopolskie Forum Stolarki, podczas którego wyróżniono firmy – liderów sprzedaży w tej branży.

– Tytuł Lidera Rynku Stolarki to dla nas duże wyróżnienie, za które dziękujemy. Zapewniamy, że nie osiądziemy na laurach, ale cały czas z największą starannością będziemy wykonywać swoją pracę. Wsłuchujemy się w potrzeby klientów i wprowadzamy na rynek innowacyjne produkty, które nie tylko świetnie się sprzedają, ale także wyznaczają trendy w branży stolarki - mówi Michał Maciejewski, dyrektor zarządzający Eko-Okien.

Udostępnij

Zobacz również

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Nasza strona używa znaczników internetowych takich jak pliki np. cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach, aplikacjach i w Internecie. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. twój komputer, tablet, smartphone itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz strony w Internecie. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych