19 października, 2021

Webinary o nowościach window4u dostępne w naszej strefie wiedzy

benefit4u


Spotkania online o nowościach dotyczących platformy window4u dobiegły końca. Trzeba przyznać, że zainteresowanie było spore. Nic dziwnego - w końcu rozmawialiśmy o wprowadzonych funkcjonalnościach, które mogą jeszcze bardziej "przyciągnąć” klientów do Twojej firmy online.


Krok po kroku pokazaliśmy, jak w praktyce wdrożyć zmiany Twojego konfiguratora window4u. Podczas naszych spotkań online, poruszyliśmy takie zagadnienia, jak:

Mamy nadzieję, że przekazane informacje okażą się przydatne. 


Dziękujemy za udział! Nie było Cię na spotkaniu lub jeszcze raz chcesz zobaczyć nagranie? Zapraszamy do naszej bazy wiedzy, w której dostępne są za darmo wszystkie webinary.


Wejdź na https://benefit4u.com i sprawdź.Udostępnij

Zobacz również

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Nasza strona używa znaczników internetowych takich jak pliki np. cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach, aplikacjach i w Internecie. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. twój komputer, tablet, smartphone itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz strony w Internecie. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych