04 czerwca, 2021

Eko-Okna S.A. solidarne z mieszkańcami Chorwacji

akcje charytatywne

Koniec roku 2020 nie był łaskawy dla mieszkańców Chorwacji. 29 grudnia kraj nawiedziło najsilniejsze od 140 lat trzęsienie ziemi, którego epicentrum znajdowało się nieopodal miasta Petrinja w powiecie Sisacko-Moslavickim.Zginęło co najmniej siedem osób, a setki osób zostało pozbawionych dachu nad głową. Poszkodowani zostali przetransportowani do okolicznych szkół, obiektów wojskowych i sąsiednich miast. Ewakuowano także pacjentów szpitali w Sisak i Petrinji.

Do pomocy mieszkańcom Chorwacji ruszył cały Świat. Już kilka dni po tragedii do miasta zaczęły przyjeżdżać ciężarówki z darami. Ruszyły zbiórki pieniężne. Rozpoczęła się także odbudowa domów, w której pomaga firma Eko-Okna. 

Do Chorwacji przesłaliśmy okna. Chociaż to z pewnością kropla w morzu potrzeb, to mamy nadzieję, że wraz z oknami podarowaliśmy poszkodowanym odrobinę nadziei na lepsze jutro.

Udostępnij

Zobacz również

EKO-OKNA S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4, 47-480
Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Nasza strona używa znaczników internetowych takich jak pliki np. cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach, aplikacjach i w Internecie. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. twój komputer, tablet, smartphone itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz strony w Internecie.