Powrót
do strony głównej

Zaprezentowane kompozycje można modyfikować. Na życzenie klienta, stolarka może przybrać dowolnie wybrany kolor z naszej oferty.

*nowy model Despiro - DP 21

Premiera estetycznej linii produktów „All in one design”, zaprojektowanej przez Eko-Okna S.A.

 

Opracowana z myślą o klientach o najbardziej wyszukanych gustach oraz o tych, którzy projektując dom zwracają uwagę na każdy, nawet najdrobniejszy detal. Estetyczna linia produktów „All in one design” to nie tylko oszczędność czasu potrzebnego na wybór stolarki, ale przede wszystkim gwarancja harmonijnego wyglądu okien, drzwi, bram i rolet. To również pewność całkowitej zgodności technologicznej oraz wygody, jaką bez wątpienia jest możliwość zamówienia wszystkich elementów stolarki u jednego producenta. Rozwiązania „All in one design” oferujemy zarówno w stolarce PCV, jak i aluminiowej, dostosowując
się do potrzeb klienta.

Opracowując linię produktów “All in One Control” skupiliśmy się na tym, aby naszą stolarkę uczynić częścią inteligentnego domu. Proponowane przez nas technologie ułatwiają zarządzanie domem, zapewniając przy tym najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

 

Control to zestaw napędów, nadajników, jednostek sterujących, które współgrają ze sobą i pozwalają na swobodne sterowanie roletami, bramą, drzwiami, alarmem, a nawet oświetleniem. Po podłączeniu do urządzeń takich jak Tahoma Premium czy Connexoon użytkownik otrzyma możliwość sterowania nimi za pomocą każdego urządzenia posiadającego dostęp do Wi-Fi, a także system operacyjny IOS lub Android, takich jak np. tablet, smartfon, smartwatch czy laptop.

Wśród przygotowanych przez nas kompozycji znajdują się zarówno te, bardziej stonowane, polecane do budownictwa tradycyjnego jak i te wyróżniające się kolorami i zdobieniami, które idealnie sprawdzą się w nowoczesnej architekturze.

 

Nazwy poszczególnych kompozycji nieprzypadkowo nawiązują do nazw włoskich miast. Włosi, znani są przede wszystkim z zamiłowania do sztuki i mody oraz nadzwyczajnego wyczucia estetyki. Linia produktów „All in one design” to natomiast najmodniejsze kolory, odważne połączenia materiałów i zdobień. To także najwyższa jakość wykonania i możliwość wyboru produktu. Klient  wybiera system okienny, roletę, typ drzwi oraz bramę, a ich aranżację  pozostawia w naszych rękach. Sięgając po produkty z linii „All in one design”   mogą być Państwo pewni, że elewacja po montażu stolarki zyska spójny,   „skrojony na miarę”  Państwa  oczekiwań,  wizerunek.

Sięgając po produkty z linii produktów „All in One Control” klienci zyskują pewność całkowitej zgodności technologicznej. Klient wybiera produkty, a my dopracujemy wszelkie elementy automatyki, w które mają zostać wyposażone. Kompletując urządzenia sięgamy wyłącznie po najlepsze rozwiązania uznanego, europejskiego producenta Somfy.

sprawdź ofertę

Zaprezentowane kompozycje można modyfikować.

Na życzenie klienta, stolarka może przybrać dowolnie wybrany kolor z naszej oferty.

EKO-OKNA S.A.  Kornice, ul. Spacerowa 4, 47-480 Pietrowice Wielkie

Infolinia: 801 23 27 28, poczta@ekookna.pl, zamowienia@ekookna.pl