Strona główna Aktualności Zapraszamy do udziału w targach Swissbau 2018
Zapraszamy do udziału w targach Swissbau 2018
Data dodania: 08.01.2018

Nowy rok rozpoczynamy od udziału w targach Swissbau, które odbędą się 16-20 stycznia w Szwajcarii. Zapraszamy na spotkanie.

 

 

Swissbau to jedno z największych wydarzeń branżowych w Europie. Targi odbywają się w mieście Basel w Szwajcarii. Ostatnia ich edycja zgromadziła ponad tysiąc wystawców oraz około 100 tysięcy odwiedzających. W tym roku organizatorzy spodziewają się jeszcze większej frekwencji. Wśród wystawców nie zabraknie również naszej firmy. Eko-Okna znajdą Państwo na stoisku o numerze A 126.

 

Każde kolejne targi to dla nas możliwość spotkania z obecnymi lub potencjalnymi klientami. Nie tylko chętnie przedstawimy Państwu naszą ofertę, ale również wymienimy się dotychczasowymi doświadczeniami oraz wysłuchamy Państwa propozycji dotyczących naszej oferty.

 

Jeśli nie uda się Państwu dotrzeć na targi w Szwajcarii to informujemy, że w styczniu będziemy uczestniczyć także w dwóch innych wydarzeniach – targach Bauen&Energie w Austrii (25-28 stycznia) oraz Budma w Polsce (30 stycznia – 2 luty).

 

Swissbau 2018: stoisko A 126

Bauen&Energie: stoisko nr A0412

BUDMA: pawilon 5, stoisko nr 81

Archiwum