01 marca, 2022

Biznes online w branży okiennej i drzwiowej – jak zacząć?

window4u


"Jeśli nie ma Cię w internecie, nie istniejesz”. Ta zasada dotyczy również firm działających na rynku stolarki otworowej. Dlatego im szybciej pomyślisz o promocji firmy w internecie, tym łatwiej odnajdziesz się w nowej, wirtualnej rzeczywistości. Pomocnym rozwiązaniem jest darmowa platforma window4u od producenta okien Eko-Okna.

Każdy rynek rządzi się swoimi prawami. Dlatego zanim zdecydujesz się na budowanie świadomości marki w internecie, warto wybrać rozwiązanie dedykowane wyłącznie dla dystrybutorów stolarki otworowej. Dzięki temu unikniesz niepotrzebnych kosztów związanych z dostosowaniem platformy do specyfiki branży okienno – drzwiowej. W tym artykule dowiesz się o platformie window4u, która jest rozwiązaniem dla dystrybutorów prosto od producenta okien. Znajdziesz w nim 5 powodów, dla których warto wybrać właśnie tę platformę.


window4u – wszystko zaczyna się od eko4u

Chcesz założyć stronę firmową na window4u? Nic trudnego. Wystarczy, że zarejestrujesz się w naszej platformie dla dystrybutorów okien i drzwi eko4u, o której dowiesz się więcej tutaj. Po zarejestrowaniu, utworzymy dla Ciebie subdomenę z nazwą Twojej firmy. Od tego momentu możesz samodzielnie skonfigurować wygląd, produkty, informacje o swojej firmie. Ważne jest to, że taka konfiguracja jest prosta i nie wymaga wiedzy programistycznej.


window4u – zdobywaj klientów z Twojej okolicy

Można powiedzieć, że platforma window4u to narzędzie do promocji lokalnej sprzedaży. Na czym to polega? Konfigurując swoją stronę firmową na window4u, ustalasz w jakiej lokalizacji chcesz działać. Jeśli klient szukający okien, drzwi, rolet znajduje się w rejonie Twojej działalności, wtedy dzięki funkcji geolokalizacji w window4u, Twoja firma wyświetli się na liście w wynikach wyszukiwania. Na tym etapie, klient ma okazję zetknąć się z Twoją firmą – czasami po raz pierwszy. Dzięki temu, dostaje on informację, że prowadzisz działalność w jego okolicy.


"Zaufany Partner” – wyróżnij się lokalnie

Aby zachęcić potencjalnego klienta do wybrania Twojej firmy spośród innych w okolicy (w końcu ma do wyboru kilka ofert), czasami potrzeba czegoś więcej. Pomaga w tym przyznawane co miesiąc wyróżnienie Zaufany Partner dla firm biorących udział w programie. Zaufany Partner to przydatne narzędzie, które wspiera promocję firmy w internecie. Nie bez znaczenia jest również to, że każda firma – niezależnie od jej pozycji na rynku – ma szansę uzyskać takie wyróżnienie. Wystarczy spełnić odpowiednie warunki, które zawarte są w regulaminie akcji.

Wyróżnienie Zaufany Partner – udział procentowy wg kraju.
Zaufany Partner - window4u
Źródło: dane wewnętrzne firmy.


window4u – wartościowe narzędzie promocji sprzedaży za 0 zł

W obecnych i prognozowanych trendach związanych z rozwojem firmy w internecie najważniejsze jest wielokanałowe dotarcie do klienta. Oznacza to, że sama strona firmowa w internecie to za mało. Dlatego warto korzystać z wartościowych narzędzi, platform, które pomogą Ci w budowaniu świadomości Twojej marki. Jednym z takich narzędzi jest właśnie window4u, dostępne za darmo. Jest to narzędzie do promocji sprzedaży, którego celem jest zdobywanie klientów z lokalnego rynku dystrybutora.


window4u – buduj świadomość marki w 7 krajach

Jako że jesteśmy producentem okien również na europejskie rynki zagraniczne, window4u umożliwia promocję firmy w takich krajach, jak:
Aby potwierdzić skuteczność tej platformy, najlepsze są fakty. W ciągu roku o 264,28% wzrosła ilość osób odwiedzających strony firm oferujących swoje produkty na window4u. Na poniższym wykresie pokazujemy, jak wzrosła liczba użytkowników window4u w poszczególnych krajach na przestrzeni 1 roku.

Przyrost użytkowników w ciągu 2021r. z podziałem na kraje.
uzytkownicy_platformy_ecommerce_window4u
Źródło: dane wewnętrzne firmy.


Kilka słów podsumowania …

Jesteśmy świadkami rosnącego znaczenia e-commerce w działalności firm z każdej branży. Dlatego warto już teraz rozwijać swoją firmę, zwracając uwagę na jej promocję w internecie. W ramach Eko-Okna, dla naszych dystrybutorów przygotowaliśmy platformy, takie jak:
Jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o naszych platformach, zachęcamy do kontaktu z naszym supportem. Mówimy w języku: polskim, niemieckim, francuskim, włoskim, czeskim, niderlandzkim i angielskim.

email: info@eko4u.com
tel.: 0048 798 949 010


Udostępnij

Zobacz również

EKO-OKNA S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4, 47-480
Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Nasza strona używa znaczników internetowych takich jak pliki np. cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach, aplikacjach i w Internecie. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. twój komputer, tablet, smartphone itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz strony w Internecie.