21 czerwca, 2022

Jak zbudować stabilny biznes online z eko4u?

eko4u

Rynek e-commerce jest obecnie jednym z najważniejszych kierunków rozwoju firmy. Codziennie pojawiają się setki publikacji na ten temat. Ale czy rzeczywiście w branży stolarki otworowej, biznes online ma aż tak ważne znaczenie? Czy może to tylko przejściowa moda i trend sztucznie wykreowany przez marketing? W tym artykule nie będziemy Cię przekonywać do e-commerce. Tylko pokażemy rozwiązania realnych problemów, z którymi przychodzi się zmierzyć dystrybutorom, gdy w grę wchodzi rozwój firmy online.

Czy e-commerce sprawdzi się w firmie, która działa lokalnie?

Rynek e-commerce to nie tylko sprzedaż online. To także wszystkie działania, które prowadzisz w internecie, by wypromować firmę i jej ofertę – niezależnie od tego czy działasz w skali lokalnej, krajowej lub międzynarodowej. Jest wiele rozwiązań online, ale często są one płatne lub z ograniczonymi możliwościami. Dodatkowo wdrożenie takiego rozwiązania to przede wszystkim ogromne koszty i czas, bo należy dostosować je do specyfiki branży. A to wymaga specjalistycznej wiedzy programisty. Dlatego wielu właścicieli firm postrzega e-commerce głównie jako koszty.

Dobrym narzędziem do promocji lokalnego (i nie tylko) biznesu jest nasza platforma window4u, przeznaczona tylko dla dystrybutorów branży okienno-drzwiowej. Dzięki niej, klienci jeszcze łatwiej zobaczą ofertę Twojej firmy na rynku lokalnym.

Jak wypromować firmę online przy ograniczonym budżecie, czasie i załodze?

Jesteś już partnerem Eko-Okna lub chcesz nim zostać? Jest to już wystarczający powód, by wykorzystać aplikacje eko4u i window4u, które oferujemy naszym dystrybutorom. Nawet, jeśli wcześniej nigdy nie miałeś do czynienia z platformami online, możesz być pewien, że są one dla Ciebie. A to dlatego, że: Godnym uwagi jest platforma eko4u. To narzędzie, które automatyzuje pracę dystrybutora: od przygotowania ofert dla klientów po zarządzanie nimi (więcej przeczytasz tutaj). Wszystko co najważniejsze jest w jednym miejscu, a co istotne – nie generuje kosztów.

Stabilny biznes online – warto znaleźć dobre rozwiązanie

Ostatnie lata pokazały, że rynek e-commerce ma się dobrze. Niepodważalnym dowodem na to jest jego dynamika wzrostu, która w 2020 roku wynosiła 35% w porównaniu do roku poprzedniego. A to nie wszystko. Prognozuje się, że do 2040 roku aż 95% zakupów będzie odbywało się przez internet. Możemy być pewni, że te zmiany prędzej czy później obejmą również rynek stolarki otworowej.

Dlatego warto już teraz przygotować swój biznes na nowe możliwości, jakie daje rynek e-commerce. Właśnie teraz nadarza się dobra okazja do porozmawiania o rozwiązaniach online dla Twojego biznesu, a to dzięki
Targom Fensterbau Frontale w Norymberdze

12-15 lipca 2022r.

Hala 7, stoisko 7-127 Eko-Okna S.A.Przyjdź i poznaj możliwości branżowego rynku e-commerce!

Udostępnij

Zobacz również

EKO-OKNA S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4, 47-480
Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Nasza strona używa znaczników internetowych takich jak pliki np. cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach, aplikacjach i w Internecie. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. twój komputer, tablet, smartphone itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz strony w Internecie.