21 lipca, 2022

Kolejny udany wyjazd do Norymbergi

targi

Po powrocie z Kairu od razu wyruszyliśmy na targi Fensterbau Frontale w Norymberdze. Wyjazd do Niemiec był bardzo intensywny, nawiązaliśmy dużo nowych kontaktów. Zaprezentowaliśmy kilka premierowych produktów, które wzbudziły ogromne zainteresowanie.


W dniach 12–15.07.2022 r. po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach Fensterbau Frontale w malowniczej bawarskiej Norymberdze. To ważne wydarzenie dla producentów okien i drzwi, które zawsze jest pełne inspiracji, innowacji i nowych produktów. Tym razem w dużej mierze za sprawą naszej firmy. Odbyły się tam zapowiadane wcześniej przez nas premiery nowych produktów.

Jedną z nowości są okna drewniane Esperia Life. Ten produkt, dostępny obecnie tylko w ofercie firmy Eko-Okna S.A., na stałe odmieni rynek drewnianej stolarki otworowej. Okna są niezwykle eleganckie i funkcjonalne, to połączenie klasyki z nowoczesnością jakiego jeszcze nie było. Profile są smukłe i węższe od standardowych, dzięki czemu do wnętrza wpada nawet 12% więcej naturalnego światła.

– Jeden z moich niemieckich klientów przejechał aż 700 km po to, żeby z nami się spotkać. Na co dzień kontaktujemy się telefonicznie lub mailowo, a tutaj była możliwość rozmowy na żywo. Było to naprawdę świetne spotkanie! – dodaje Patrycja Paris z działu handlowego Eko-Okien.

Nasze stoisko odwiedziło mnóstwo uczestników wydarzenia, za co serdecznie dziękujemy! Liczba gości przerosła nasze oczekiwania. Zebraliśmy wiele ciekawych opinii na temat naszej oferty i nawiązaliśmy wiele interesujących kontaktów biznesowych. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tegorocznej edycji targów Fensterbau Frontale i już teraz zapraszamy do odwiedzenia nas na kolejnych targach!Eko-Okna S.A. są zdecydowanym liderem w branży stolarki otworowej. Na niemieckim rynku jesteśmy już obecni od ponad 10 lat. Nasza firma jest głównym dostawcą okien w Niemczech. Chcemy jednak nadal rozwijać naszą obecność w tym kraju, bo jest to dla nas bardzo ważny rynek. Uczestnictwo w targach jest okazją do tego, aby poznać nowych klientów. Mimo, iż mamy okres wakacyjny, frekwencja jest ogromna. Jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni – mówi Michał Maciejewski, dyrektor pionu handlowo-zakupowego Eko-Okien.

Rzeczywiście, dzięki wyjazdowi do Niemiec zyskaliśmy bardzo wiele. Z edycji na edycję mamy coraz więcej zainteresowanych uczestników, dlatego 4 dni targów były dla nas bardzo intensywne. W tym roku udało się nam pozyskać wiele nowych kontaktów, a zainteresowanie ze strony potencjalnych klientów było ogromne.

Produkty, które zabieramy ze sobą na targi są dedykowane danemu rynkowi, w tym przypadku stolarka jest dopasowana pod rynek niemiecki, ale mamy także do zaproponowania klientom nowości, których nikt inny nie ma w ofercie – mówi Marzena Bauerek, kierownik działu marketingu Eko-Okien.

Rynek niemiecki jest dla nas kluczowy. Prowadzimy intensywną współpracę z naszymi zachodnimi sąsiadami, dlatego bardzo ważne dla nas było uczestnictwo w targach Fensterbau Frontale w Norymberdze.

Udostępnij

Zobacz również

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Nasza strona używa znaczników internetowych takich jak pliki np. cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach, aplikacjach i w Internecie. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. twój komputer, tablet, smartphone itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz strony w Internecie. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych