Chcesz zostać dystrybutorem?
Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży

Infolinia: 801 23 27 28
E-mail: zapytanie@ekookna.pl
nowyklient@ekookna.pl

Aktualności

Znajdź Salon Partnerski w Twojej okolicy

Już około 13 500 podmiotów współpracuje z Eko-Oknami. Skorzystaj z łatwej w użyciu mapy, aby odnaleźć dystrybutora zlokalizowanego najbliżej Ciebie. Poznaj wszystkie opcje niezależnie od tego, jakich produktów potrzebujesz i wybieraj spośród sprawdzonych partnerów.

Znajdź salon

Wiodący producent stolarki okienno-drzwiowej w Europie

Poznaj Eko-Okna S.A., wiodącego producenta stolarki otworowej w Polsce z blisko 40 rynkami eksportowymi na całym świecie. Odważna ekspansja, dynamicznie realizowane inwestycje i nieustannie poszerzający się katalog produktów to nasza recepta na sukces.

O firmie

Energooszczędne okna

Okna dla budynków energooszczędnych i budownictwa pasywnego to wizytówka Eko-Okien. Odkryj uniwersalne okna PVC, które są fundamentem sukcesu firmy lub postaw na nowoczesne okna aluminiowe i stalowe, najwytrzymalsze ze wszystkich rozwiązań.

Zobacz okna

Wytrzymałe i eleganckie drzwi

Sprawdź możliwości drzwi drewnianych, aluminiowych, stalowych i wykonanych z PVC, które oferują Eko-Okna. Wybierz wytrzymały produkt na lata, a potem dopasuj go do swojego stylu dostosowując elementy wykończenia i akcesoria. Oszczędzaj ciepło dzięki skutecznej izolacji termicznej i dobierz użyteczne akcesoria.

Zobacz drzwi

Segmentowe i rolowane bramy garażowe

Zacznij kompletowanie stolarki otworowej od jej największego elementu – wybierz dla siebie nową cieplejszą i wygodniejszą w użyciu bramę garażową. Bramy segmentowe INFINITI zapewniają bezpieczeństwo i są trwałe, a do instalacji potrzebują jedynie niewielkiego nadproża. Dostępne są również bramy rolowane.

Zobacz bramy

Rolety, żaluzje i okiennice

Kontroluj światło i ciepło wpadające do twojego wnętrza. Wybieraj rolety, żaluzje i okiennice dopasowane stylistycznie do innych produktów Eko-Okien. Ustawiaj je manualnie lub skorzystaj z bogatej automatyki pozwalającej Ci sterowanie osłonami pilotem lub z dowolnego miejsca przez Internetu.

Zobacz osłony okienne

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Nasza strona używa znaczników internetowych takich jak pliki np. cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach, aplikacjach i w Internecie. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. twój komputer, tablet, smartphone itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz strony w Internecie. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych