02 marca, 2022

Kalkulator okien window4u – liczą się proste zasady

window4u

Szukasz sklepu z oknami do swojego domu? Usiądź wygodnie w fotelu przy ulubionej filiżance aromatycznego napoju i skorzystaj z naszego darmowego kalkulatora okien – window4u. Jest to wygodna, intuicyjna platforma, dostępna o każdej porze.


Oprócz okien, znajdziesz tutaj również drzwi zewnętrzne, rolety, moskitiery, bramy garażowe i ogrodzenia na każdą kieszeń. Szeroka oferta to tylko początek korzyści, dla których warto wybrać właśnie window4u.


Sklep z oknami – lokalnie znaczy wygodniej

W window4u możesz bez wychodzenia z domu, odwiedzić lokalny sklep z oknami online. Zastanawiasz się, jak to możliwe? Wystarczy mieć włączoną geolokalizację w Twoim urządzeniu, a
platforma automatycznie pokaże Ci listę dystrybutorów okien i drzwi z Twojej okolicy. To tutaj możesz również wybrać, u kogo chcesz wycenić okna na wymiar. Wiadomo, że bliska odległość do salonu okien jest ważna dla każdego. Bo jaki miałby sens wybór dystrybutora okien z drugiego końca kraju? O ile samo zamówienie okien z daleka nie jest problemem, o tyle ich montaż może już nim się stać. Nie mówiąc już o ewentualnych reklamacjach w trakcie ich użytkowania.


Tradycyjna czy nowoczesna sprzedaż okien – co wybierasz?

Kolejną zaletą – szczególnie ważną w zabieganym świecie – jest to, że z window4u możesz korzystać kiedykolwiek zechcesz. W przeciwieństwie do tradycyjnego modelu sprzedaży okien, platforma
dostępna jest 24h. Już nie musisz zwalniać się z pracy, aby spotkać się ze sprzedawcą w jego punkcie sprzedaży. Bo teraz masz wybór! Możesz odwiedzić lokalny salon okien, dostępny także online na window4u. To tutaj, łatwo, wygodnie i samodzielnie skonfigurujesz swoje okno, wybierając:
 • klasę okna,

 • profil,

 • kolor ramy,

 • szybę,

 • pozostałe akcesoria.

W window4u, podobnie jak w stacjonarnym sklepie, możesz również zobaczyć swoje okno. A jest to możliwe, dzięki wizualizacji okna. Pozwoli ci ona zobaczyć z każdej strony zaprojektowane przez Ciebie okno na wymiar. Możesz nawet "zajrzeć” do jego wnętrza. Trójwymiarowy podgląd ma jeszcze jedną zaletę, szczególnie dla osób niezdecydowanych. Nieskończenie wiele razy możesz zmieniać dowolne parametry, a wizualizacja za każdym razem pokaże, jak zmieni się wtedy Twoje okno.Kalkulator okien window4u – za darmo, bez zobowiązań


Celem kalkulatora window4u jest umożliwienie nawiązania współpracyz lokalnymi dystrybutorami okien i drzwi.Mamy na to kilka sposobów:

 • zapytanie o wstępną wycenę skonfigurowanego przez Ciebie okna na wymiar;

 • wysłanie zapytania poprzez formularz kontaktowy;

 • bezpośredni kontakt telefoniczny.

O ile bezpośredni kontakt telefoniczny nie o każdej porze może być zrealizowany, to wysłanie zapytania o wstępną wycenę lub wysłanie formularza – już tak.

W przypadku zapytania o wstępną wycenę, nie musisz obawiać się, że Twój pomiar może być niedokładny. Tak naprawdę wysłanie zapytania o wycenę w window4u można porównać do pierwszej wizyty w stacjonarnym salonie. W końcu większość z nas samodzielnie mierzy okno, które chce zamówić, a i tak taka wizyta kończy się umówieniem na pomiar wykonywany przez fachowców.


Zatem, jeśli masz już skonfigurowane okno lub chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie lokalnego dystrybutora – nie wahaj się – wyślij zapytanie lub skorzystaj z formularza kontaktowego. To nic nie kosztuje, a może być początkiem owocnej współpracy.Cena okien – wszystko zaczyna się od klasy


Wybierając okno, zazwyczaj kierujemy się ceną. Należy jednak pamiętać, że w przypadku okien nie zawsze jest to dobra metoda. W większości to, jakie okno wybierzesz zależy od założeń projektu budynku. Inne okna dostosowane są do budownictwa energooszczędnego, a inne – do pasywnego. Dlatego w window4u pogrupowaliśmy okna według klas, które ułatwią Ci wybór.


Znajdziesz tutaj klasę:

 • premium,

 • standard,

 • ekonomiczną,

 • polecaną.Cena okien zależy od różnych czynników: od profilu, od ilości szyb lub od użytego do produkcji materiału. To, jakie rozwiązania zastosujemy w oknie odzwierciedla się w jego energooszczędności. Dlatego im lepsze parametry izolacyjne, tym cena okien wyższa.


Mimo że za energooszczędne okna zapłacisz więcej, to w dłuższej perspektywie taka inwestycja się szybko zwraca. Oszczędności zauważysz już w pierwszym sezonie zimowym. Zmniejszą się przede wszystkim koszty ogrzewania, ponieważ energooszczędne okna lepiej utrzymują ciepło w domu. A to, przy rosnących cenach ogrzewania, ma ogromne znaczenie.Sprzedaż okien i dużo więcej


W window4u, oprócz okien na wymiar, mamy jeszcze:

 • drzwi zewnętrzne,

 • rolety i żaluzje zewnętrzne,

 • moskitiery,

 • drzwi garażowe,

 • ogrodzenia.

Rozbudowana oferta produktowa sprawia, że platforma window4u jest wygodniejsza i kompleksowa. W jednym miejscu możesz skonfigurować wykończenie swojego domu. A dla tych, którzy chcą by okna, drzwi czy bramy garażowe stanowiły spójną całość, polecamy produkty zlinii All-in-One, które również znajdziesz w window4u.


Zastanawiasz się, jakie okna na wymiar są potrzebne do Twojego domu? Niezależnie od tego, czy wolisz osobiście spotkać się z dystrybutorem, czy też szukasz rozwiązań w internecie, warto skorzystać z naszego kalkulatora okien window4u. Jest to darmowa, wygodna i prosta platforma, która wyszukuje dystrybutorów okien i drzwi działających w Twojej okolicy. Dzięki temu masz możliwość nawiązania współpracy z lokalnym sklepem z oknami bez wychodzenia z domu.


#window4u #okna

Udostępnij

Zobacz również

EKO-OKNA S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4, 47-480
Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Nasza strona używa znaczników internetowych takich jak pliki np. cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach, aplikacjach i w Internecie. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. twój komputer, tablet, smartphone itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz strony w Internecie.