07 stycznia, 2021

Warto wyposażyć okno w moskitierę

moskitiery

Moskitiery doskonale chronią przed owadami, które bez problemu mogą dostać się do naszego domu czy mieszkania poprzez otwarte okna.

moskitiery
moskitiery

Siatka moskitiery wykonana jest z włókna szklanego i w żaden sposób nie ogranicza przepływu świeżego powietrza i promieni słonecznych. Najczęściej stosowanym rozwiązaniem są moskitiery ramkowe. Ich budowa pozwala na ich bezinwazyjny montaż na ramie okiennej. Moskitiery tego typu można również zdjąć z okna w dowolnie wybranym przez siebie momencie. Równie popularnym rozwiązaniem są moskitiery rolowane czy przesuwne. Zarówno jedne jak i drugie montować można nie tylko na oknach, ale także na drzwiach balkonowych czy tarasowych.

Eko Okna oferują moskitiery aluminiowe:


Moskitiery, dostępne w dwóch klasach produktowych, możesz skonfigurować na www.window4u.eu


Udostępnij

Zobacz również

EKO-OKNA S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4, 47-480
Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Nasza strona używa znaczników internetowych takich jak pliki np. cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach, aplikacjach i w Internecie. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. twój komputer, tablet, smartphone itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz strony w Internecie.